//banery

Kawalerski Kraków – spece od rozrywki podpowiadają! od Trol blog

Kumpel lub brat poprosił Cię o bycie świadkiem na jego ślubie? Rewelacja! Musisz być jednak świadomy, że to właśnie na Ciebie spada teraz odpowiedzialność zaaranżowania jego pożegnania z wolnością! Organizacja wieczoru kawalerskiego, który powinien przecież być melanżem stulecia, to nie lada wyzwanie. Przyda się pomoc? Imprezowi eksperci przygotowali kilka wskazówek.

Doświadczenie wytrawnych organizatorów dziennej i nocnej rozpusty podpowiada nam, że istnieją 3 uniwersalne składniki dobrej imprezy kawalerskiej – adrenalina, alkohol, kobiety. Przepis prosty jak konstrukcja cepa, ale można wcielić go w życie na milion finezyjnych sposobów. Chcesz, aby Wasza ekipa wspominała organizowany przez Ciebie wieczór jako absolutnie epicki? Zakładaj okulary (póki są jeszcze całe) i czytaj!


Myśl szerzej
Dlaczego koncentrować się tylko na wieczorze? Zaplanuj cały dzień odjechanych atrakcji! Niech wieczorne karczemne dawanie w gaz będzie punktem kulminacyjnym całego przedsięwzięcia! Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prawdziwy odlot zaczął się od rana. Co można robić w ciągu dnia? Naszym zdaniem to najlepszy czas, aby podnieść sobie i kompanom poziom adrenaliny.

Pamiętaj, że małżeństwo poza oczywistymi bonusami jest również dość stresogennym pomysłem. Przed ślubem przyszły pan młody powinien mieć możliwość odreagowania, choćby po to, aby przynajmniej w pierwszych latach związku mógł się wykazać anielską cierpliwością wobec teściowej, imponując reszcie rodziny i małżonce. Jakiego rodzaju aktywności mogą pomóc? Rewelacyjnie sprawdza się strzelanie w różnych odsłonach. Oferta na rynku usług rozrywkowych jest tu bardzo szeroka – od ulubionego sportu angielskich lordów czyli strzelania do rzutków po prucie na strzelnicy z Kałacha. Idealnie sprawdzi się również wojenne starcie na arenie do Laser Tag lub paintballowym polu bitwy. Obie te aktywności mają zresztą ogromny walor integracyjny w przypadku grupy, która nie do końca dobrze się zna (no chyba, że się pozabijacie).

Prawdziwi mężczyźni uwielbiają zmagać się z naturą i techniką, a najlepiej jedynym i drugim równocześnie. Co powiecie na off-roadową przejażdżkę potężnymi terenowymi autami z napędem 4x4? Ewentualnie skok ze spadochronem, rajd na quadach lub skuterach śnieżnych?

Kawalerski Kraków – zmień otoczenie i zadbaj o detale
Uwielbiamy wyjazdowe wieczory kawalerskie. Kojarzycie chyba film Kac Vegas? Wybierzcie miejsce, które ma wiele do zaoferowania i może się poszczycić szalonym, wibrującym energią życiem nocnym. W Polsce zdecydowanie godny polecenia jest Kawalerski Kraków. Pod Wawelem dzikie nocne rozrywki zadomowiły się na dobre, a okolice miasta (piękne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej i bliskość gór) sprzyjają organizacji atrakcji opisanych powyżej. Zresztą zalety imprezowania w miejscu, gdzie nikt Was nie zna, a to co dzieje się podczas imprezy, zostaje na imprezie, są chyba oczywiste. Wszyscy wiemy również, że nowe miejsca budzą nowe żądze. Mamy na myśli oczywiście żądzę przygód!

A o jakie detale nam chodzi? Z jednej strony o prozaiczne kwestie, takie jak komfortowy nocleg blisko centrum (najlepiej na parterze – łatwiej wleźć w stanie wskazującym, trudniej się zabić, wypadając z okna), z drugiej zaskoczenie kumpli miłymi bonusami, takimi jak np. niecodzienny środek transportu. Może hammer, limuzyna, Partybus lub komunistyczna nyska? Oczywiście najlepiej ze striptizerką na pokładzie!

Bądźcie królami przyjemności!
Wieczór kawalerski to z założenia impreza hedonistyczna! Dla tych, którzy z humanistyką nie mają wiele wspólnego tłumaczymy – chodzi o to, żeby było maksymalnie miło. Najpierw pomyślcie o dobrym męskim obiedzie (wielka golonka z piwskiem)? Pod pijaństwo lepiej mieć solidny podkład. Potem ruszajcie na podbój nocnych klubów, degustujcie najlepsze wódki i piwa, szalejcie na parkiecie i poznawajcie lokalne piękności. Występy striptizerek to oczywiście tradycja na wieczorach kawalerskich, ale warto pamiętać, że seksowna dziewczyna może dla Was zatańczyć na każdym etapie Waszego imprezowania (może np. zamówicie panu młodemu taką pobudkę do hotelu na dobry początek wyjazdu?).

Kosmiczne jaja
Nie wspomnieliśmy do tej pory o jeszcze jednym składniku, który może okazać się esencją całego przedsięwzięcia. Humor, panowie, humor! Oczywiście w najlepszym (czyli okrutnym), samczym wydaniu. Liczba dowcipów, które możecie zrobić nieszczęsnemu kawalerowi, aby wspominać potem latami jego minę, jest ograniczona tylko Waszą wyobraźnią. Mnóstwo podpowiedzi znajdziecie na: http://kawalerski.funtime.pl/. Sprawdźcie jak przy pomocy aktorek-striptizerek utrzeć nosa kobieciarzowi, jak zorganizować porwanie kawalera albo skonfrontować go z groźnym policyjnym psem.

Tak jak napisaliśmy na wstępie, organizacja wieczoru kawalerskiego to nie lada wyzwanie. Na szczęście są specjaliści, którzy mogą Wam w tym pomóc. Myślisz, że to słono kosztuje? Wręcz przeciwnie! Sprawdź sam. Skorzystanie z usług profesjonalnych organizatorów radosnego upadlania się to gwarancja imprezowego sukcesu dla całej ekipy i kompletnej beztroski dla Ciebie. W końcu też masz prawo zaszaleć!

Udostępnij:
Oceń:     
     Blog tego użytkownika

Komentarze

Brak komentarzy
Musisz być zalogowany, by komentować

Opublikowane

Przez Trol
Dodane PAŹ 25 '16

Tagi

Fajność

Twoja ocena:
Razem: (0 gwiazdek)

Archiwum

reklama