//banery

Biecz – Szlaki Turystyczne, Które Warto Przejść od Trol blog

Jeszcze nie macie pomysłu na spędzenie wakacji i szukacie inspiracji? Jesteście żądni przygód? Nie chcecie być kolejną osobą potwierdzającą powiedzenie „cudze chwalicie swego nie znacie”? Masz szczęście, bowiem istnieje wiele wyjątkowych miejsc i wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby je zobaczyć. Planując urlop, czy to dłuższy czy też kilkudniowy ciekawym miejscem do odwiedzenia jest mała wieś położona w województwie małopolskim o wdzięcznej nazwie Biecz. Można tam znaleźć odpowiedni nocleg dla siebie, na własne oczy zobaczyć cudowne miejsca i widoki, a przede wszystkim spędzić magiczny czas. Jest to miejsce przeznaczone dla każdej osoby, zarówno dla tej, która nie przepada za wzmożonym wysiłkiem fizycznym, jak i dla tej, która uwielbia podczas wypoczynku się porządnie wypocić.

Biecz – wyjątkowo spędzone wakacje

Co prawda Biecz nie jest miejscem położonym w wysokich górach, ale swoim urokiem przyciąga wielu turystów. Z samej wsi prowadzi wiele szlaków turystycznych, tych lżejszych jak i tych cięższych do przejścia. Podczas nich można zobaczyć wiele miejsc, które na długo pozostają w pamięci jak i przede wszystkim można cieszyć zmysły niebywałymi urokami przyrody. Jest to miejsce pozwalające wyciszyć się wewnętrznie łaskocząc swoje oczy widokami jak i jednocześnie pochłaniając wyjątkowo świeże powietrze.


Szykując się na wyprawę podboju okolicy można wziąć pod uwagę następujące szlaki:


-królewski szlak rowerowy
-winny szlak rowerowy
-niebieski szlak pieszy Biecz
-szlak Świętej Jadwigi
-karpacko-galicyjski szlak naftowy
-szlak architektury drewnianej

Szlak to przede wszystkim przygoda sam na sam z przyrodą i trzeba o tym pamiętać w szczególności.


Biecz – dlaczego warto?
Biecz to miejsce idealne przede wszystkim dla osób, które pragną uciec od zgiełku codzienności, szczególnie dużych miast. Tętniące życiem miasto można zamienić na pachnący, ale również tętniący życiem (lecz nieco innym) i cichy las – to doskonała propozycja dla osób przyjeżdżających ze znajomymi, rodziną bądź swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.


Co czeka Was na miejscu?

-skanseny i drewniana architektura


-parki



-rezerwaty przyrody


-opuszczone wioski



i przede wszystkim cudowne widoki!

Biecz – noclegi
Najważniejszą informacją dotyczącą tego cudownego miejsca na skraju Beskidu Niskiego jest fakt, iż domki można wynajmować zarówno zimą jak i latem! Noclegi można rezerwować już od 20 złotych za dobę (za osobę), a wyposażenia domków są naprawdę godne uwagi (łazienka, kuchnia, pościele – to elementy na porządku dziennym). Jeśli jesteście zainteresowani domkami w Beskidach, które nie są tak popularne jak Tatry, a czekają aż zostaną na nowo odkryte, zapraszamy na: http://www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach.html gdzie dowiecie się więcej!


Nie pozostaje nic innego jak spakować plecak i wyruszyć w podróż w wygodnych butach lub na rowerze, aby odkryć to, co jeszcze nie zostało odkryte, a przy tym się świetnie bawić w bezpośrednim kontakcie z przepiękną polską przyrodą! To, co zobaczymy i uwiecznimy na zdjęciach pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo, a kto wie, może stanie się to stałe miejsce wypadowe?



Udostępnij:
Oceń:     
     Następny post
     Blog tego użytkownika

Komentarze

Brak komentarzy
Musisz być zalogowany, by komentować

Opublikowane

Przez Trol
Dodane CZE 28 '16

Tagi

Fajność

Twoja ocena:
Razem: (0 gwiazdek)

Archiwum

reklama