//banery

Blogi użytkowników

Slajem
Już po raz czwarty polska reprezentacja pojawiła się na mistrzostwach świata w jorkyball. Po występach dwukrotnie we Francji ( Bordeaux , Valenciennes ) oraz w Portugalii ( Marinha Grande ) przyszedł czas na Kraków i rozgrywki w tamtejszym nie tak dawno powstałym nowoczesnym obiekcie do gry w jorkyballa. 


Oprócz rywalizacji narodowej mogliśmy oglądać walkę o tytuł klubowego mistrza świata , mecze w Super Champions League oraz w Golden Cup czyli inaczej "pucharze pocieszenia". Mistrzostwa odbyły się w dniach 18 - 21 kwietnia a udział w nich wzięło 8 krajów oraz 20 klubów reprezentujących swoje państwa. Oprócz Polaków w turnieju wystąpili Włosi , Portugalczycy , Belgowie, aktualni mistrzowie świata Francuzi , Węgrzy oraz dwie dość "egzotyczne " reprezentację Izraela i Meksyku które dodały na pewno kolorytu tegorocznym rozgrywkom. Polskę w klubowych mistrzostwach świata reprezentowały Jorkyball Sosnowiec oraz gospodarze Jorkyball Karamball Kraków. Ponadto zawodnicy z Sosnowca stanowili skład reprezentacji naszego kraju.

... więcej

Slajem LIS 28 '13 · Komentarze: 4 · Tagi: jorkyball
Krasy

Przed świętami 2015 roku z ekipą z prezentzycia.pl wybraliśmy się na narty na Chopok, przetestować  kampera w warunkach zimowych (o ile grudzień 2015 można nazwać zimą). 


Tanie Karnety

Jako, że na Chopoku obowiązują ceny „Alpejskie” czyli karnet dla osoby dorosłej jest droższy niż 30 eurasów, już wcześniej rozglądaliśmy się za zniżkami. 


Znaleźliśmy promocję pozwalającą na wygenerowanie praktycznie nieograniczonej liczby karnetów na upoważniających do zakupu karnetu na Chopok i Tatrzańską Łomnicę w cenie 9,9 E za dzień, ważnych przed sezonem do 22 grudnia 2015 i po sezonie od 30 marca 2016. Profilaktycznie, na wszelki wypadek wygenerowaliśmy ~1000 kuponów. (Jak ktoś chce dajcie znać) ... więcej

Krasy GRU 31 '15 · Komentarze: 2 · Tagi: kamperem na narty
Piotr
...czytaj 1 część artykułu.


Zdjęcie zrobione przed odchudzeniem żeber głowicy.
Zmniejszenie powierzchni żeber cylindra przy zastosowaniu wymuszonego chłodzenia nie powoduje problemów z przegrzewaniem silnika.


Do założenia cewek zapłonu pochodzącego z skutera Gilera Stalker zastosowano zmienioną obudowę uszczelnienia wału korbowego.

... więcej

Piotr STY 28 '14 · Komentarze: 1 · Tagi: flphg, napęd lotniowy, mz 150, mz 175
reklama